Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Gruszki, aspiratory elektryczne i aspiratory do odkurzacza to popularne narzędzia stosowane w pielęgnacji niemowląt, które pomagają usuwać zanieczyszczenia z noska dziecka.

Gruszki, to tradycyjne narzędzie do czyszczenia noska dziecka, które polega na wprowadzeniu miękkiej końcówki do noska i delikatnym naciskaniu, aby usunąć wydzielinę. Są one łatwe w użyciu i mogą być stosowane już od pierwszych dni życia dziecka.

Aspiratory elektryczne są bardziej nowoczesnym rozwiązaniem. Są one zasilane bateryjnie lub z gniazdka elektrycznego i pozwalają na precyzyjne i łatwe usuwanie zanieczyszczeń z noska dziecka. Aspiratory te posiadają regulację siły ssącej, co pozwala na dostosowanie ich do potrzeb dziecka.

Aspiratory do odkurzacza to narzędzie, które polega na podłączeniu specjalnej końcówki do odkurzacza, która jest wprowadzana do noska dziecka. Aspiratory te pozwalają na szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z noska dziecka.

Warto pamiętać, że przed użyciem każdego z tych narzędzi należy przestrzegać instrukcji producenta i dokładnie czyścić narzędzie przed i po użyciu. Aspiratory i gruszki powinny być używane tylko do noska i nie powinny być stosowane do usuwania wydzieliny z gardła czy uszu.

 
 
 
 

Gruszki i aspiratory do nosa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl