Bezpieczeństwo
 

Zapewniamy, że zakupy w Sklepie Internetowym są bezpieczne.

Stosujemy protokół SSL (Secure Socket Layer), który jest najbezpieczniejszym z dostępnych obecnie mechanizmów ochrony przekazywanych danych, abyś czuł się bezpiecznie, podając nam informacje o sobie i składając Zamówienia. Ten rodzaj zabezpieczenia polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer. Informacja wysyłana z serwera do Ciebie jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana. SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW zauważysz, że w adresie strony zmienia się zapis http na https.

 
Jeżeli odwiedzasz nasz Sklep Internetowy i składasz zamówienia za pośrednictwem komputera, którego nie jesteś stałym użytkownikiem (chodzi zwłaszcza o kawiarenki internetowe), musisz pamiętać o konieczności wylogowania się oraz zamknięcia przeglądarki po zakończeniu wizyty. W przeciwnym razie ktoś inny, korzystający z tego samego komputera bezpośrednio po Tobie, mógłby mieć dostęp do Twojego Konta Klienta.

Bezpieczeństwo transakcji płatniczych

W naszym sklepie płatności możesz dokonać na kilka sposobów:

-podczas odbioru osobistego zakupionych przedmiotów w naszym salonie firmowym ul. Jabłoniowa 21, Libertów, prosimy o wcześniejszy kontakt tel. pod nr. 501 466 034 , 501 700 664, w celu omówienia szczegółów odbioru.

-płatność przy odbiorze - bezpieczna forma zapłaty, wiążąca się jednak z wyższymi kosztami przesyłki.

-płatność przelewem - po dokonaniu zamówienia dokonujesz przelewu ze swojego konta na nasze, lub dokonujesz wpłaty na poczcie lub w banku.

- płatność kartami na miejscu w sklepie

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl